Vrácení zboží do 14-ti dní

Ochranná lhůta 14 dní

Jako spotřebitel máte nárok na odstoupní od kupní smlouvy v zákonné lhůtě 14-dní od doručení u nás zakoupeného zboží přes naše webové stránky.
Pokud je zboží nepoužité, nejlépe i originálně zabalené, neznečištěné nebo jinak poškozené, máte možnost nám zboží vrátit a to bez udání důvodu.

Za den vrácení se považuje den, kdy je prokazatelné zboží odesláno nebo předáno přepravci. Zboží vždy zasílejte doporučeně na adresu naší provozovny a bez dobírky! (nezasílejte jako balík na poštu a ne na fakturační adresu). Pokud budete zasílat Českou poštou a zásilka nebude doručena, není v našich silách zásilku přebírat na poště! Za nedoručení zásilky ze strany Vámi vybraného dopravce neručíme.

Pokud to parametry zásilky dovolí, ideálně zboží zasílejte přes zásilkovnu na výdejní místo pobočky ASC Tuning Imports, Dražkovice.

Jak postupovat, pokud nám zboží chcete vrátit v zákonné lhůtě:

  • Stáhněte si z našich stránek tento reklamační formulář.
  • Vyplněný reklamační formulář přibalte ke zboží nebo ideálně zašlete i na naši e-mailovou adresu info@nanospec.cz
  • Zboží, které chcete vrátit pečlivě zabalte, aby nedošlo k poškození vlivem manipulace v dopravě. 
  • Jakmile zásilka dorazí k nám, zboží zkontrolujeme a pokud nebudou shledány nedostatky, které by znemožnovaly uznání práva na odstoupení od kupní smlouvy, bude Vám uznán nárok a odškodnění dle Vámi navrženého způsobu řešení.

Veškeré informace najdete i v našich obchodních podmínkách.


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení