Spolupráce

Máš na svém IG profilu hodně followerů? Máš rád svoje auto a chceš mu dopřát tu nejlepší péči. BAví Tě auta? Proč nespojit příjemné s užitečným?

Staň se naším ambasadorem!

Co bude obnášet naše spolupráce?

Jednou mesíčně od nás dostaneš produkty k vyzkoušení, používání. Prostě Tě budeme zásobit našimi produkty. Zdarma!
Od tebe budeme chtít propagaci našich produktů formou stories, příspěvků a označování naší značky (odkaz produktu na eshop a pod.).
Budeš pravidelně zveřejňovat příspěvky s našimi produkty, budeš je používat a hodnotit. Vše je o dohodě, domluvíme se tak, aby spolupráce byla vzájemně výhodná. Množství produktů, které od nás dostaneš závisí i na síle a kvalitě tvého profilu.

Co pro začátek spolupráce udělat?

Napiš nám email, řekni nám něco o sobě, jak bys pomohl naší značce a co od spolupráce konkrétně očekáváš. Nezapomeň samozřejmě i odkazy na tvé sociální sítě, ať se můžeme podívat?

Určitě Ti dáme vědět a dohodneme se.

Naši ambasadoři, kteří zkoušejí a používají naší autokosmetiku!


#KRSTDRFT
@krstdrft

Krasty je petrolheadem v plném smyslu slova. Byl naším prvním ambasadorem, který nás oslovil k navázání spolupráce a považujeme ho za člena našeho týmu. Krasty je drifter a z jeho instagramového profilu vám bude hned jasné, co je jeho hlavní zálibou. AUTA! A k autům jednoznačně patří i autokosmetika, bylo tedy logické, že s ním budeme chtít spolupracovat.


Johny GT
@johny_gt86

Naším druhým ambasadorem je Johnny, který nás i navštívil v našem detailingshopu na okraji Pardubic. Jeho Toyota GT86 vypadá opravdu skvělě a díky naší autokosmetice i stále čistá a nablýskaná. Jeho Toyotu můžete vidět i na mnoha akcích, kterých se pravidelně účastní. Honza je fajn týpek svolný pro každou srandu. Jsme moc rádi, že je součástí našeho týmu a svou práci ambasadora odvádí na výbornou.


Tomiik
@galdik_bocanegra

Dalším, v pořadí třetí, je Tomáš se svou upravenou Ibizou. Jeho Seat je položenej hodně nízko, čemuž napomáhá hlavně podvozek na vzduchu a celkový dojem umocňuje extrémní rozměr pneumatik. Je jasné, že Tomáš má svou "Bocanegru" rád a k tomu patří i řádná údržba exteriéru i interiéru. Jako našeho ambasadora jej zásobíme naší autokosmetikou, takže jeho Ibiza bude stále čistá a naleštěná, jako psí kulky.


cars_are_life
@moments_from_cars

Na profilu MOMENTS FROM CARS najdete zajímavé momentky aut. Za projektem MFC stojí tým lidí, kteří milují nejen svá auta, ale mají i zálibu ve focení.

 


 


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím