Platba

PLATBA ZA OBJEDNÁVKU

DOBÍRKOU

Chcete zaplatit Vámi objednané zboží až přepravci při předání? Využijte platby na dobírku!

Dobírka s přepravní společností PPL, GLS nebo Zásilkovna

  • Úhrada je možná v hotovosti i bezhotovostně, pomocí platební karty.

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Pokud si vyberete tuto možnost, po dokončení Vaší objednávky Vám obratem zašleme podklady k platbě společně s proforma fakturou, kde naleznete veškeré potřebné údaje k provedení platby. Platba je připdána na náš bankovní 'čet obvykle do druhého pracovního dne.

Pro úhradu objednávky v CZK je určen náš bankovní účet vedený u Fio banky: 24107777 / 2010

Pro platby v EUR máme bankovní účet vedený také u Fio banky: 24101500 / 2010

  • IBAN: CZ8020100000000024101500
  • BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

K identifikaci plaby uvádějte jako variabilní symbol číslo objendávky. Pro platby na EUR účet stačí do uvést číslo objendávky do poznámky k platbě.


V HOTOVOTI V PROVOZOVNĚ

V případě osobního odběru máte možnost platby v hotovosti. V takovém případě Vám bude vystavena účtenka (včetně EET) při předání a zaplacení zboží v kamenné prodejně v Pardubicích.


PLATBA PŘES PLATEBNÍ PORTÁL COMGATE

Poskytovatel platebních služeb:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Přes platební portál společnosti ComGate lze bezpečně provést platbu pomocí platebních karet Mastercard, Meastro nebo Visa. Taktéž je možné využít  možnosti platby Apple Pay nebo okamžitého převodu částky skrze bankovní instituce.
Další informace, případné reklamace nebo dotazy ohledně plateb přes portál ComGate se dozvíte na stránkách:
https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana


Jak platby přes ComGate fungují.

Při dokončování svého nákupu provedete platbu prostřednictvím svojí online banky nebo zadáním informací o platební karty. Zodpovědnost za platbu následně přebírá systém ComGate. Informace o výsledku platby za vybrané zboží je odeslána nakupujícímu. Po úspěšné transakci je nakupující přesměrován zpět na webové stránky e-shopu a systém automaticky posílá informaci o stavu platby prodávajícímu. V ten okamžik je objednávka považována za uhrazenou.

Zásady bezpečnosti používání systému a informace o jeho zabezpečení

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate, a.s. veškeré citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou uvedených zpracovatelů údajů.


Jak zaplatit.

1. Vyberte si zboží
Vyberte si na stránkách internetového obchodu zboží, o které máte zájem.

2. Potvrďte objednávku
V procesu objednávky vyplňte údaje včetně způsobu platby - Online Platba - a potvrďte objednávku vybraného zboží.

3. Platební brána ComGate - provedení platby
Otevře se okno platební brány ComGate s údaji o konkrétní platbě.

Bankovním převodem: Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Platební kartou: Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

4. Vyřízení objednávky:
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím