Velkoobchod

s autokosmetikou a detailingovým příslušenstvím

Pro profesionální detailery a prodejce nabízíme možnost získat výhodnější podmínky.
Máte detailingovou dílnu nebo eshop? Pak u nás můžete nakupovat za VO ceny.

Velkoobchod:
Nabízíme výhodné podmínky, seriózní jednání a online skladovou dostupnost. Skladem držíme většinu zboží.

Ověřená kvalita od stabilního dodavatele.
Jsme výhradním distributorem několika značek do ČR a SK. Všechny tyto produkty zkoušíme a s klidným svědomím můžeme doporučit.

  • Pro tyto značky držíme největší skladovou zásobu v ČR a SK.
    (Náš sklad autokosmetiky aktuálně skýtá produkty v hodnotě téměř 7 000 000 korun bez DPH a stále navyšujeme).

  • Sleva na produkty 30 - 40% z MO ceny.

  • Vaši objednávku vyřídíme opravdu rychle, obvykle do 24 hodin.

  • V případě potřeby Vám dokážeme s výběrem produktu poradit.

  • Jsme schopni pravidelně zásobovat detailingové dílny i detailingové shopy.

  • Dojde Vám nějaký produkt? Do druhého dne Vám jej zašleme kamkoliv budete chtít.

  • U větších objednávek máte dopravu zdarma.

  • Všechny námi dodávané produkty mají české etikety s popisem, návodem a varovnými prohlašeními s bezpečnostními prvky dle platné legistalitvy.

Velkoobchodní ceny máme pro tyto značky:


Doporučujeme se tedy zaměřit na tyto výrobce:

ULTRACOAT

Polský výrobce se zaměřuje na keramické povlaky a přípravky pro přípravu laku, čištění a mytí exteriéru i interiéru vozu. Ultracoat nabízí mimořádnou kvalitu za přijatelnou cenu. Produkty se mohou pyšnit určitou uniformitou, precizností a mimořádným výkonem. Obzvláště vyjimečné jsou dodávané rozprašovače, které nemají konkurenci (a to není klišé). Autokosmetika a keramiky Ultracoat je vhodné pro detailingová studia i pro běžné uživatele.


GARAGE FREAKS
Určitě znáte leštící pasty Menzerna. Právě ve spolupráci s touto společností uvedla tato společnost svoje leštící pasty se sadou leštících kotoučů. Zajímavá nabídka pak je i v mikrovláknových produktech od německého výrobce Garage Freaks.


MAGIC BUCKET
Jak název napovídá, jedná se o detailingové kbelíky, které jsou vyrobené ve spolupráci s americkým Grit Guardem.


NUKE GUYS
Jedna z našich nejnovějších značek, které exkluzivně dovážíme do ČR i SK. Nuke Guys je lifestyle autokosmetika, která si v našich prodejních číslech tlačí rychle nahoru. Produkty Nuke Guys nejen že fungují, ale jsou nabízeny za zajímavě nízké ceny a navíc i dobře vypadají. V sortimentu Nuke Guys jsou tradiční produkty jako je detailer, čistič kol, odstraňovač na zaschlý hmyz a pod. Dále mikrovláknové utěrky a ručníky za bezkonkurenční ceny.


RRC Customs BAD BOYS
RRCustoms je výrobcem vysoce kvalitní autokosmetiky. Při vytváření řady Bad Boys byl kladen důraz na poměr bezpečnosti, výkonu a snadnosti a používání. Řada Bad Boys je prémiová řada, včetně chemikálií, lahviček a rozprašovačů, a co je stejně důležité, samotný vzhled a styl zajišťují maximální spokojenost s používáním. Na celý sortiment nabízíme velkoobchodní ceny jakož to výhradní distributor pro ČR.


ChemicalWorkz
Německý výrobce detailingového příslušenství od A do Z. V nabídce najdete mikrovláknové utěrky a ručníky, mycí rukavice či mycí houby, detailingové štětce, nejrůznější kartáče a aplikátory a dokonce police do garáže nebo strojní leštičky. Všechny produkty ChemicalWorkz vynikají svou kvalitou, aby uspokojily potřeby začínajícího uživatele i toho nejnáročnějšího detailera..


PLSH
Orbitální leštička  s kmitem 15 mm. Vysoká kvalita a nízká cena. To jsou hlavní přednosti této leštičky.


Jak postupovat pro navázání spolupráce? Stačí se zaregistrovat na našem webu a vyplnit všechny údaje o vás. Následně nám na email info@nanospec.cz zašlete informace o vaší provozovně, webových stránkách nebo detailingové garáže a pod. (můžte uvést IG nebo FB profil). Pokud se nebude prokazatelně jednat o jednorázový nákup, aktivujeme Vám velkoobchodní ceny a po přihlášení pak uvidíte své nákupní ceny.


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím