Věrnostní program

NANOSPECKlub - Výhody členství

Každý zákazník, který se zaregistruje získává okamžitě velké množství výhod. Jako registrovaný zákazník získáváte automaticky základní slevu 5% na veškeré produkty.* Všechny vaše budoucí objednávky se počítají do celkového hodnocení. Úrovně věrnostní slevy vycházejí z celkové částky všech předchozích nákupů za posledních 12 měsíců !

Sleva na všechny produkty
Členství v Nanospec klubu je rozděleno do několika úrovní. V jaké úrovni se nacházíte určí součet všech předchozích objednávek v rámci období 1 roku. Základní sleva je 5% a platí zde to, že čím více a častěji nakupujete, tím větší slevu získáte. Více informací zde. Po přihlášení do svého uživatelského účtu v sekci  "Moje členství" najdete všechny informace o vašem členství, o podmínkách pro vstup do vyšší nebo i nižšží úrovně, společně s jinými informacemi ohledně vašich nákupů a dalších výhod. Úroveň přidělené slevy se zobrazí ihned po přihlášení do vašeho uživatelskému účtu.

Odměna pro čelny klubu
Pro stříbrné, zlaté a diamantové zákazníky přinášíme speciální odměnu. V jednom kalendářním roku, resp. od 1.1. do 31.10. máte možnost využít slevového kuponu, se kterým získáte dodatečnou slevu 20% na celý nákup námi distribuovaných produktů. Tento speciální kód můžete použít vždy jen jednou za rok. Takže zvažte, na jakou obednávku těchto dvacet procent využijete. Slevový kód pro rok 2024 je: KLUB24. Vždy 1.1. se slevový kód obnoví a v dalším roce můžete tuto nabídku využít znovu. Pokud tento kód v daném roce nevyužijete, jeho platnost propadne. (kód je ptatný vždy od 1.1. do 31.10. každého roku)

Speciální akce jen pro čelny
Bronzovým, stříbrným, zlatým a diamantovým zákazníkům budeme čas od šasu zasílat speciální nabídku (tajné slevy) na konkrétní produkty nebo kategorii produktů.

Prodloužená lhůta pro vrácení
Pro členy klubu, od bronzové úrovně výš, nabízíme prodlouženou dobu pro vrácení zboží bez udání důvodu ze standardních zákonem daných 14 dní na 30 dní.

Urychlená výměna zboží při reklamaci
Pro případ, kdy se rozhodnete nějaký produkt reklamovat, nebudeme Vaši reklamaci zbytečně odkládat a ze standardních 30 dní tuto dobu potřebnou pro vyřízení reklamace zkrátíme na polovinu. U produktů do hodnoty 1.000Kč vaší reklamaci vyřídíme okamžitě.

A co dál?
Pak ž jen snad velkoobchod. Chcete začít s detailingem a třeba časem se tomu věnovat naplno? Máme další úrovně zákzníckých slev pro začínající i profi detailery. Pak už jen záleží, jestli máte detailingové studio, jestli mátei ičo a pod. Pokud jste již v této fázi, pak nás kontaktujte.

* sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již zlevněny nebo jsou v jiné akci.

ZAREGISTROVAT SE DO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU NANOSPEC / KLUB


Máme 5 kategorií zákazníků:

REGISTRACE: SLEVA 5%
- automaticky po registraci.

BRONZE: SLEVA 7%
- minimálně 3 objednávky a celková hodnota všech objednávek nad 3 000 Kč

SILVER: SLEVA 8%
- minimálně 5 objednávek a celková hodnota všech objednávek nad 5 000 Kč

GOLD: SLEVA 9%
- minimálně 8 objednávek a celková hodnota všech objednávek nad 8 000 Kč

DIAMOND: SLEVA 10%
- minimálně 12 objednávek a celková hodnota všech objednávek nad 12 000 Kč

* hodnoty uvedeny bez DPH. 


NANOSPECKlub
Výhody členství

Úroveň členství

Bez registrace

Registrace

Bronze

Silver

Gold

Diamond

Výhody

x již k 1. obj. 3 obj. / 3 000 Kč 5 obj. / 5 000 Kč 8 obj. / 8 000 Kč 12 obj. / 12 000 Kč

Sleva na nákup

x 5% 7% 8% 9% 10%

Možnost vrácení zboží

do 14 dnů do 14 dnů do 30 dnů do 30 dnů do 30 dnů do 30 dnů

Okamžitá výměna zboží při reklamaci

x

Akce jen pro členy klubu

x x

Speciální sleva 20% / rok

x x x

 


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím