Věrnostní program

NANOSPECKlub - Výhody členství

Každý zákazník, který se zaregistruje získává okamžitě velké množství výhod. Jako registrovaný zákazník získáváš automaticky základní slevu 5% na veškeré produkty.* Všechny tvoje budoucí objednávky se počítají do celkového hodnocení. Úrovně věrnostní slevy vycházejí z celkové částky všech předchozích nákupů za posledních 12 měsíců !

Sleva na všechny produkty
Členství v Nanospec klubu je rozděleno do několika úrovní. V jaké úrovni se nacházíš určí součet všech předchozích objednávek v rámci období 1 plovoucího roku (nikoliv kalendáčního). Základní sleva je 5% a platí zde to, že čím více a častěji nakupuješ, tím větší slevu získáš. Více informací zde. Po přihlášení do svého uživatelského účtu v sekci  "Moje členství" najdeš všechny informace o svém členství, o podmínkách pro vstup do vyšší nebo i nižšží úrovně, společně s jinými informacemi ohledně Tvých nákupů a dalších výhod. Úroveň přidělené slevy se zobrazí ihned po přihlášení do uživatelskému účtu.

Odměna pro čelny klubu
Pro stříbrné, zlaté a diamantové zákazníky přinášíme speciální odměnu. V jednom kalendářním roku, resp. od 1.1. do 31.10. máš možnost využít slevového kuponu, se kterým získáš dodatečnou slevu 20% na celý nákup námi distribuovaných produktů. Tento speciální kód můžeš použít vždy jen jednou za rok. Takže zvaž, na jakou obednávku těchto dvacet procent využiješ. Slevový kód pro rok 2024 je: KLUB24. Vždy 1.1. se slevový kód obnoví a v dalším roce můžeš tuto nabídku využít znovu. Pokud tento kód v daném roce nevyužiješ, jeho platnost propadne. (kód je ptatný vždy od 1.1. do 31.10. každého roku)

Speciální akce jen pro čelny
Bronzovým, stříbrným, zlatým a diamantovým zákazníkům budeme čas od šasu zasílat speciální nabídku (tajné slevy) na konkrétní produkty nebo kategorii produktů.

Prodloužená lhůta pro vrácení
Pro členy klubu, od bronzové úrovně výš, nabízíme prodlouženou dobu pro vrácení zboží bez udání důvodu ze standardních zákonem daných 14 dní na 30 dní.

Urychlená výměna zboží při reklamaci
Pro případ, kdy se rozhodneš nějaký produkt reklamovat, nebudeme Tvou reklamaci zbytečně odkládat a ze standardních 30 dní tuto dobu potřebnou pro vyřízení reklamace zkrátíme na polovinu. U produktů do hodnoty 1.000Kč Tvou reklamaci vyřídíme okamžitě.

A co dál?
Pak ž jen snad velkoobchod. Chceš začít s detailingem a třeba časem se tomu věnovat naplno? Máme další úrovně zákznických slev pro začínající i profi detailery. Pak už jen záleží, jestli máš detailingové studio, jestli máš i ičo a pod. Pokud jsi již v této fázi, pak nás kontaktuj.

* sleva se nevztahuje na produkty, které jsou již zlevněny nebo jsou v jiné akci.

ZAREGISTROVAT SE DO VĚRNOSTNÍHO SYSTÉMU NANOSPEC / KLUB


Máme 5 kategorií zákazníků:

REGISTRACE: SLEVA 5%
- automaticky po registraci.

BRONZE: SLEVA 7%
- minimálně 3 objednávky a celková hodnota všech objednávek nad 3 000 Kč

SILVER: SLEVA 8%
- minimálně 5 objednávek a celková hodnota všech objednávek nad 5 000 Kč

GOLD: SLEVA 9%
- minimálně 8 objednávek a celková hodnota všech objednávek nad 8 000 Kč

DIAMOND: SLEVA 10%
- minimálně 12 objednávek a celková hodnota všech objednávek nad 12 000 Kč

* hodnoty uvedeny bez DPH. 


NANOSPECKlub
Výhody členství

Úroveň členství

Bez registrace

Registrace

Bronze

Silver

Gold

Diamond

Výhody

x již k 1. obj. 3 obj. / 3 000 Kč 5 obj. / 5 000 Kč 8 obj. / 8 000 Kč 12 obj. / 12 000 Kč

Sleva na nákup

x 5% 7% 8% 9% 10%

Možnost vrácení zboží

do 14 dnů do 14 dnů do 30 dnů do 30 dnů do 30 dnů do 30 dnů

Okamžitá výměna zboží při reklamaci

x

Akce jen pro členy klubu

x x

Speciální sleva 20% / rok

x x x

 


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím