Soutěž o sadu alukol

Soutěžíme o sadu disků kol v hodnotě 25.000 Kč.

Soutež ukočena, výsledky najdete na našem Instagramu @nanospec.cz

Hlavní cenou cenou je budget 25.000 Kč na výběr jakýchkoliv kol z našeho eshopu www.jrkola.cz. Můžeš si vybrat jakákoliv kola (JR Wheels nebo Concaver), my ti na kola přidáme 25.000 Kč. Takže když si vybereš třeba kola za 30 tisíc, doplatíš si jen 5 litrů. A nebo naopak, když si vybereš kola levněší, třeba nějaký patnáctky za 13 táců, tak si klidně vezmi sady dvě, prostě od nás dostaneš budget 25.000 Kč. Když si vybereš kola za 20 tisíc, máš kola úplně zadarmo.

Kromě hlavní výhry losujeme i dalších 10 vedlejších cen. Každý z těchto 10 vylosovaných dostane čistič na alukola on Nuke Guys Felegenegel v hodnotě 399 Kč.

V soutěži tedy máme výhry v celkové výši skoro za 30.000 Kč.


A jak se zapojit?

1) Sleduj naše instagramové profily @jrkola.cz@nanospec.cz

2) Dej srdíčko soutežnímu příspěvku ❤️

3) Sdílej soutěžní příspěvek z našeho profilu ve "storýčku" a označ @jrkola.cz@nanospec.cz

4) Do komentáře pod příspěvek označ minimálně 2 kamarády, kterým by se výhra také hodila
(Označit můžeš libovolný počet lidí, podmínkou jsou ale minimálně dva lidi)!


Akceptovat budeme pouze jeden komentář. I když budeš komentovat vícekrát, budeme počítat jen jeden tvůj komentář s označením kámošů.

Soutěžíme pouze na Instagramu!

Soutěž bude probíhat od 24.3. do 9.4.2023
Slosování proběhne v živém vstupu v odpoledních hodinách v neděli 9.4. na instagramu @jrkola.cz
K vylosování použijeme aplikaci giveawaypick, výherce tedy bude vybrán zcela náhodně a transparentně! šanci na výhru má tedy úplně každý!

Soutěžní příspevěk, u kterého je potřeba označit alespoň dva kámoše, dát like a sdílet jej najdeš na našem INSTAGRAMu:


A jedna důležitá zpráva, i když u nás v době* probíhající souteže kola normálně objednáš a byl bys vylosován, budget 25.000 Kč použijeme na kola z tvé obednávky. Takže šanci má i ten, kdo u nás kola objedná a kola bude mít již doma nebo na cestě od nás. To už bude záležet na tobě, jestli si vezmeš další sadu kol nebo ti zpětně dáme 25 klacků zpět. 

A ještě poslední dobrá zpráva. Po celou dobu konání souteže můžeš u nás zakoupit kola JR Wheels nebo Concaver se slevou 5%. V 3. kroku objednávky stačí zadat slevový kód "SOUTEŽ" kola máš o 5% levnější. 


Soutěže se mohou zúčastnit fyzické osoby starší 18 let s ohledem na podmínky platné v rámci sociálních sítě Instagram a Facebook
Účast v soutěži  je omezena pouze na Českou republiku. (Osoby žijící na území ČR).

Soutěžící poskytuje svou účastí v soutěži souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je dodržovat. V případě, že soutěžící bude soutěžit v rozporu s těmito pravidly, vyhrazujeme si právo vyřadit takového soutěžícího ze soutěže. Stejně tak prohlašuje souhlas s pravidly sociální sítě Instagram.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání výhry v soutěži. Výhru nezískají soutěžící, kteří nesplní byť jen okrajově či částečně stanovené podmínky pro získání výhry. Pořadatel tímto nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a tito nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele než uvedená v těchto pravidlech.

Hlavní výhra bude výherci předána osobně na naší kamenné prodejně v Pardubicích.

* Soutěž potrvá od 24.3.2023 12:30 do 9.3.2023 cca 14:00


Úvodní ustanovení

Vyhlašovatelem a provozovatelem Soutěže je společnost ASC Tuning imports. s r. o., se sídlem Chrudimská 1146, 530 02 Pardubice, IČO: 07667627.

Předmětem těchto pravidel Soutěže je úprava právního vztahu mezi účastníky (dále jen „Účastník") a vyhlašovatelem, resp. provozovatelem soutěže (dále jen „Vyhlašovatel"). Zapojením do soutěže projevuje účastník souhlas s těmito pravidly a zavazuje se je dodržovat.

1. Účast v soutěži

Soutěže se účastní uživatel Facebooku nebo Instagramu, který splní všechy tři podmínky.

2. Vyhodnocení soutěže

Konec soutěže a vyhlášení výherců probehně 9.4.2023 na instagramovém profilu @jrkola.cz

3. Práva a povinnosti Účastníka

Účastníkem Soutěže se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, která splní podmínky účasti v Soutěži. Účastníci před vstupem do Soutěže musí být vlastníkem osobního profilu na sociální síti Instagramu nebo Facebook zřízeného v souladu s podmínkami sítě Instagram dostupnými na adrese https://help.instagram.com/581066165581870 a Facebook dostupný na adrese https://www.facebook.com/help/570785306433644.

Z účasti v Soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem společnosti, nebo osoba jim blízká, výhra nebude předána.

4. Práva a povinnosti Vyhlašovatele

Vyhlašovatel má právo vyloučit ze soutěže Účastníka soutěže, pokud má oprávněné podezření na nedodržení pravidel nebo spáchání podvodného jednání ze strany Účastníka soutěže či jakékoli jiné osoby, jednající ve prospěch Účastníka soutěže. Každý Účastník soutěže může publikovat pouze jednu odpověď (komentář). Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit Pravidla Soutěže či Soutěž zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na Instagramovém a Facebookovém profilu Vyhlašovatele.

Odměnu nelze vyplatit v hotovosti ani ji vyměnit za jiné obdobné služby nebo zboží. Účast v Soutěži ani odměnu není možné vymáhat právní cestou.

5. Ceny v soutěži

Účastník soutěže, který je vybrán nebo vylosován dle pravidel konkrétní soutěže se stává výhercem. Výherce získá výhru či odměnu, která je v Soutěži uvedená. Výherce bude pod facebookovým či instagramovým příspěvkem vyzván, aby Vyhlašovateli prostřednictvím facebookové či instagramové zprávy zaslal poštovní adresu pro doručení výhry. Doručovací adresu je potřebné zaslat do 10 dní od zveřejnění jména výherce. Jestliže vybraný výherce nezareaguje do 10 pracovních dnů, Vyhlašovatel má právo vylosovat nebo vybrat dle zadání soutěže dalšího účastníka.

Výhru není možné nárokovat v alternativní podobě a není možné ji vymáhat soudní cestou. Vyhlašovatel zabezpečí doručení výhry výherci nejpozději do 14 dnů po skončení soutěže. Vyhlašovatel nezodpovídá za nedoručení nebo poškození výhry.

6. Souhlas se zpracováním osobních údajů

Zapojením se do Soutěže Účastník uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů Vyhlašovateli Soutěže k účelu pořádání a vyhodnocení Soutěže; pro případ, že se Účastník stane výhercem, uděluje souhlas ke zveřejnění jeho jména ve formátu jméno a příjmení. Souhlas je udělován na dobu, kdy je příspěvek s danou soutěží na facebookovém či instagramovém profilu zveřejněný.

6.1. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Správcem osobních údajů Účastníků je Vyhlašovatel Soutěže.

Jaká mají Účastníci práva?

Svůj souhlas mohou kdykoliv odvolat na e-mailové adrese dotaznik@asc-tuningimports.cz. Odvolání souhlasu nemá vliv na zákonnost zpracování osobních údajů po dobu před odvoláním souhlasu. V případě neudělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nebo při odvolání souhlasu, nebude Vyhlašovatel dále osobní údaje Účastníka zpracovávat. Mají právo na přístup k osobním údajům, které o nich Vyhlašovatel zpracovává. To znamená, že mají zejména právo, aby jim Vyhlašovatel sdělil, jaké údaje o nich zpracovává.

Mají právo na opravu nepřesných údajů a doplnění neúplných údajů.

Mají právo na výmaz svých osobních údajů, pokud již nejsou potřebné pro naplnění účelu zpracování, příp. pokud odvolají svůj souhlas a Vyhlašovatel zároveň již nemá jiný důvod pro jejich užití.

Mají právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz.

7. Další důležité podmínky Soutěže

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Instagramem/Facebookem a Instagram ani Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci Soutěže poskytuje Účastník Vyhlašovateli, nikoli Instagramu či Facebooku.


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím