Koch Chemie

Bottles of Koch-Chemie products standing side-by-side

Myšlenka systému produktů. 

Koch-Chemie je systémovým dodavatelem s perfektně sladěnými produkty. Na základě systému produktů se naše portfolio chemických produktů člení a třídí do jednotlivých skupin. Design systému vychází z periodické tabulky prvků, a zdůrazňuje tak středobod veškeré činnosti firmy: chemii. Periodická tabulka zachycuje všechny známé chemické prvky, takže představuje komplexní systém zprostředkovávající informace na několika úrovních. Přesně na tom je založen i náš systém produktů.

10 barev pro 10 skupin produktů.

Všechny chemické produkty jsou zařazeny do jedné z deseti produktových skupin. Tyto skupiny jsou definovány na základě oblastí použití naší chemie. Každé skupině produktů je přiřazen vlastní barevný kód umožňující rychlou orientaci a vylučující záměny. Barevný kód se objevuje rovněž na etiketě produktu. Kdo už tedy s naším systémem produktů nějaký čas pracuje, dokáže se mezi jednotlivými produkty rychle zorientovat, případně si vybrat.

 

Více než zkratky a čísla.

Každému názvu produktu je přidělena zkratka, která je zobrazena v systému produktů. V kombinaci s barevnými kódy je tak možná snadná a rychlá orientace mezi produkty. Jednotlivé prvky, příp. zkratky, se vedle obalu objevují i v dalších médiích a ztělesňují další rys našeho jazyka Koch-Chemie. Stejně jako v periodické tabulce jsou součástí prvků další informace, které popisují další klíčové vlastnosti produktu.

Exponent s odkazem na hodnotu pH slouží právě u našich čisticích prostředků k rychlému zařazení produktu. V oblasti ošetření lakem jsou naše produkty doplněny dalšími informacemi. Dolní index 01, 02 atd. označuje čísla verzí politur a autolaků. Označení je průběžné a chronologické. Horní index označuje stupeň broušení, dolní index stupeň lesku. Už jen na základě těchto informací lze v systému produktů identifikovat mnohé vlastnosti produktu a produkty mezi sebou snadno porovnávat.


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím