Black Friday

BLACK FRIDAY
Skoro všechny produkty v nekompromisních slevách. Největší akce z celého roku, jaká nemá obdoby.

Akce Black Friday je napříč celým sortimentem a najdete v ní i ty největší trháky.

Co vše jsme do akce zařadili?


Auto Finesse: 30%

Auto Finesse není jen výrobcem autokosmetiky, je to životní styl. Anglický výrobce s dlouholetou tradicí se stal ikonou mezi výrobci autokosmetiky. Unikátní přístup zahrnuje nejen produkty, ale i filozofii života spojenou s péčí o automobil. Kompletní řada produktů Auto Finesse pokrývá vše od A do Z ze světla detailingu. 

Přejít na kompletní nabídku Auto Finesse


Gyeon: 25%

Již od samého začátku vzniku korejské společnosti je jejím cílem nabídnout alternativní řešení v oboru detailingu a udávat mu i směr. Celosvětově uznávaná značka ve světě detailingu vyniká svými produkty keramické ochrany. V nabídce najdete samozřejmě i ostatní přípravky na kompletní péči o automobil.

Přejít na kompletní nabídku Gyeon


Koch chemie: 15%

Na tuto autokosmetiku jen tak sleva nikde nebývá. Takže nepromarněte tuto příležitost nakoupit německou profi autokosmetiku za nejnižší ceny z celého roku. Platí jen do vyprodání zásob, takže nečekejte.

Přejít na kompletní nabídku Koch


SOFT99: 30%

Japonský výrobce je známí především svými tuhými vosky, které jsou jedny z nejleoších na trhu. Další fenoménem jsou produkty na péči o okna, hlavně tekuté stěrače Glaco jsou svým výkonem a snadností aplikace tím nejleoším, co se dá koupit.

Přejít na kompletní nabídku SOFT99


ValetPro: 30%

Autokosmetika z Anglie. Celkem levná a funkční, obaly sice nejsou nijak atraktivní, ale produkty vynikají právě tím, za jakou cenu je pořídíte a jak fungují. Na všechny skladové zásoby od tohoto výrobce máte od nás slevu 30%

Přejít na kompletní nabídku Valepro


The Collection: 30%

Sleva 30% je na všechny skladové produkty od tohoto výrobce detailingového příslušenství a mikrovláknových utěrek nebo ručníků. Všecvhny výrobky jsou navrženy v německu, mikrovláno je vyrobeno v Jižn Korei.

Přejít na kompletní nabídku The Collection


Nuke Guys: 35%

Autokomsetika a detailingové přílsušenství Nuke Guys je jednou z nejpopulárnější značkou z naší nabídky. Není se čemu divit, poměr ceny a výkonu se nevidií snad u žádného výrobce. Za letošní rok evidujeme enormní nárust v prodejnosti této lifestylové značky. Krom funkčnosti a co může i za vysoké prodeje je design produktů, který jste si oblíbili. 

Přejít na kompletní nabídku Nuke Guys


Bad Boys: 35%

Polsko-anglický výrobce si za poslední rok našel mnoho fanoušků. Tuto autokosmetiku na český trh dovážíme teprve rok a vedle Nuke Guys je to asi to nejlepší, co můžeme s hrdostí nabídnout a víme, že produkty, které od nás dostanete spní svůj účel na jedničku. Bad Boys je jednou z našich priorit a jsme velmi rádi, že jste si stejně jako my, oblíbili i tuto autkosmetiku.

Přejít na kompletní nabídku Bad Boys


SWAG: 35%

Náš nejnovější přírustek do nabídky nesmí chybět v akci. SWAG sice nemá v nabídce tolik výrobků, jako májí Bad Boys, ale dožene to svým poměrem ceny a kvality. Některé ceny přípravků SWAG jsou prostě bezkonkurenční a stojí za to tuto autokosmetiku vyzkoušet. Jestli tedy chcete vyzkoušet zase něco jiného a k tomu ještě ušetřit, sáhněte po SWAGu.

Přejít na kompletní nabídku SWAG


ProStaff: 40 - 50%

Japonský výrobce autokosmetiky - další naše značka, tentokrát ve výrazné slevě. Doporučujeme se zaměřit na jejich vosky nebo detailery. V nabídce najdete i autošampony, čističe a impregnace. Sleva 40% na celý sortiment je už hodně lákavá. Nabídka ProStaff je celkem zajímavá, doporučujeme vyzkoušet jak vosky tak detailery, které se vyznačují snadností aplikace.

Přejít na kompletní nabídku ProStaff


Ultracoat: 35%

Ultracoat je naše první značka, kterou jsme začali výhradně dovážet do ČR a SK. Lahvičky pro někoho nemusí být až tak lákavé, ale věřte, že důležitější je to, co se skrývá uvnitř obalů. Ultracoat je záruka kvality, s produkty Ultracoat budete maximálně spokojeni a je to značka, na kterou nedáme dopustit. 

Přejít na kompletní nabídku Ultracoat


Garage Freaks: 35%

Garage Freaks má v nabídce leštící pasty, které jsou vyrobeny ve spolupráci s německým výrobcem Menzerna. Dále od Garage Freaks nabízíme leštící kotouče a mikrovláknvé produkty, mezi kterými najdete ručníky různých rozměrů, desidnů a zpracování, několik mycích rukavic, mikrovláknové utěrky a další mikrovlánové příslušenství. 

Přejít na kompletní nabídku Garage Freaks


ChemicalWorkz: 35%

Německý výrobce detailingového přílsušentví od A do Z. Vše co budete potřebovat k péči o automobil najdete u Chemicalworkz. Štětce, aplikátory, kbelíky, utěrky, ručníky, ředící lahve, potřeby pro clayování, strojní leštičky a prostě vše, na co si vzpomenete při detailingových pracích. Sleva 35% se nebude jen tak opakovat! Na strojní leštičku DA9 máte 20%.

Přejít na kompletní nabídku ChemicalWorkz


KiurLab: 35%

Nová značka na trhu. Vyzkoušeli jsem od nich nejdříve produkty, které nám zaslali a byli jsem tak překvapeni, že jsme tuto autokosmetiku museli do nabídky zařadit. KiurLab má ve svém protfóliu zatím jen pár produktů, ale to, jakým způsbem všechny jejich přípravky fungují je neskutečné.

Přejít na kompletní nabídku KiurLab


Liquid Elements: 25%

Německého výrobce asi netřeba představovat, když nebudeme zmiňovat jejich autochemii a velmi kvalitní detailingové příslušenství nebo mikrovláknové utěrky a ručníky, bude vás jistě zajímat, že i na všechny strojní leštičky Liquid Elements jsme do akce Black Friday dali na veškerý sortiment LE slevu 25%. Leštičky s 20%. A to se vyplatí :)

Přejít na kompletní nabídku Liquid Elements


PLSH: 25%

Strojní excentrická leštička H15 je bytelná, výkonná a velmi spolehlivá. Může se pochlubit menšími vibracemi než leštičky v podobné cenové relaci, přijatelnou cenou a výkmitem 15 mm. S touto leštičkou nám denně pracijí i naši detaileři. Víme tedy, že zvládne i ty nejnáročnější podmínky a vysoké pracovní nasazení.

Přejít na ke koupi leštičky PLSH


 

Na všechny výhodé sady výše uvedených výrobců, tedy i sety a výhodná balení autokosmetiky, je nastavena plošně sleva 20 - 25% bez ohledu na výrobce.

Přejít k nabídce výhodných sad autokosmetiky


 

Další výrobci v akci:

Angelwax - až 30%
ADBL - 15%
Carpro - 20%
Fresso - 25%
Onewax - 30 - 40%
Menzerna - 30%
+ další vybrané produkty se slevou až 40%

Akce potrvá do neděle 26.11.2023 nebo do vyprodání zásob!
 

Kdo dřív koupí, neprohloupí.
Tak ať máte i pro své blízké něco pod stromeček.

 

Nevíte si rady s výběrem autokosmetiky? Tak to nechte na nás a kupte si jeden z MYSTERY BOXů a my se o zbytek postaráme.

Další variantou jsou naše výhodné boxíky, do kterých jsem vybrali vždy to nejlepší.

Mrkněte i na naše dárkové krabičky a sady:


Je to teď nebo možná až za rok!

Ať už budete nakupovat pro sebe nebo rovnou nakoupíte dárky pro své blízké, je to ten nejlepší čas, jak pohodlně a výhodně nakoupit.

 


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení
Nesouhlasím