HALLOWEEN 2022

Máme pro Vás jedinečnou šanci, jak nakoupit oblíbenou autokosmetiku a detailingové příslušenství za výhodných podmínek a k tomu ještě získat limitovaný dárek, který jinde neseženete! Jen u nás!


K objednávce nad 1.000 Kč od nás dostanete dárek za každou utracenou tisícikorunu od výrobců uvedených níže. Pokud tedy objednáte za 2 tisíce, dostanete dárky dva. Za 3 tisíce máte od nás 3 dárky a tak dále.

Co rozdáváme?

Halloweenské edice od Auto Finesse a Liquid Elements.
Náhodně od nás dostanete jeden z následujícíh produktů:

1. Auto Finesse Halloween Car Shampoo (Lather)
2. Auto Finesse Halloween Interior Cleaner (Total)
3. Auto Finesse Halloween Finishing Spray  (Finale)
4. Auto Finesse Halloween Ghost Car Shampoo (Lather)
5 .Liquid Elements Halloween Pearl Rain (3 varianty)

Pokud budete mít v objednávce produkty Auto Finesse v celkovém součtu min. 1.000 Kč, dostanete keramický vosk ve spreji Auto Finesse Halloween Ceramic Spray Wax v hodnotě 669 Kč

A navíc ke všem produktům od Auto Finesse, Liquid Elements, Nuke Guys, Garage Freaks, Onewax a Ultracoat jsme nasadili slevu ve výši 10%.

Co k získání dárku udělat? Vůbec nic, stačí objednat zboží od těchto výrobců v libovolné hodnotě a pokud splníte jednoduchou podmínku, že objednávka bude mít hodnotu alespoň 1.000 Kč, dostanete od nás dárek. Když budete mít objednávku za dva tisíce, dostanete dva dárky a takto pokračujeme po tisícovkách. Dárek Vám do objednávky sami přidáme. Jestli budete mít v objednávce kromě jiného nebo jen Auto Finesse v hodnotě 1.000 Kč, tak máte zdarma keramický vosk Auto Finesse ve spreji v Halloweenské edici.

A další bonus, poštovné po celou dobu trvání akce platíme my.

Jen jedna věc, kterou po Vás budeme chtít.

 V košíku musíte zadat slevový kód: HALLOWEEN 

Jednak proto, abychom věděli, že o této akci víte a pak abyste měli dopravu zdarma.

Takže například, budete mít objednávku v celkové hodnotě 2.200 Kč namíchanou od různých výrobců. Dostanete tedy dva dárky.
Jestli budete mít v objednávce Auto Finesse alespoň za 1.000 Kč, tak jeden z dárků bude keramický vosk. Takže když objednáte za 5.000 Kč, dostanete 5 přípravků zcela zdarma!

 

Do výpočtu hodnoty objednávky se započítávají produkty pouze od výše uvedených výrobců. Do celkového výpočtu se nezapočítávají strojní leštičky!

Akce platí do 31.10. nebo do vyprodání zásob.


Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení