AUTOVTOPU - Autodetailing Pardubice

25. 09. 2021, 22:12

AUTOVTOPU
Autodetailing Pardubice

Čištění interiéru | Leštění laku | Detailing

Detailingové služby od základního mytí až po kompletní péči o automobil vč. aplikace keramické ochrany Ultracoat.


Tým detailerů se sídlem v Pardubicích. Svou práci berou velmi vážně, protože sami auta milují. Pokud Vašemu vozu chybí živé barvy a lesk, svěřte ho do rukou profesionálů, kteří se o něj postarají. Rádi Vašemu autu nebo motocyklu dodají nový vzhled před focením, prodejem nebo prostě jen proto, aby Váš vůz vypadal, jakoby právě vyjel z autosalonu a zůstal tak po co nejdelší dobu. Mytí a čištění interiéru nebo exteriéru? Žádný problém!

V dnešní době je nejvyšším stupněm ochrany laku tzv. keramika. Jedná se o nanotechnologii, která ochrání lak na dlouhé roky.

"Průmyslový keramický povlak je chemický roztok na bázi polymeru, který se nanáší na daný povrch vozidla, aby byl chráněn před vnějšími vlivy jako je déšť, menší škrábance a bežné nečistoty. Má samočistící vlastnosti a skvěle odpuzuje vodu."


AUTOVTOPU je akreditovaným detailingovým centrem pro aplikaci 5-ti leté certifikované keramické ochrany ULTRACOAT.


V případě, že se rozhodnete využít služeb detailingového studia AUTOVTOPU, nabízíme Vám možnost získat slevu 5% na jakoukoliv práci. Stačí obsluze sdělit tajný kód: NANOSPEC


Nabídka služeb:

Čištění interiéru
Kompletní čištění interiéru suchou i mokrou cestou, tepování látkových sedaček a koberců, čištění a impregnace kožených sedaček.

Mytí a ochrana karoserie
Ruční mytí zevnějšku vozu (karoserie, kola, okna), ošetření karoserie (vosky, sealanty, keramické ochrany,...), ošetření oken (tekuté stěrače na voskové nebo keramické bázi), přebroušení a hloubkové čištění oken.

Leštění laku a světel
Leštění laku, odstranění lehčích i těžších poškození laku, následná konzervace voskem nebo keramikou.

Kompletní Ceník služeb AUTOVTOPU


 

AUTOVTOPU
Adresa: Havlíčkova 2680, Pardubice - Zelené Předměstí
Kontakt: Tel.: 736 190 107, email: dbambas@seznam.cz
WEBOVÁ PREZENTACE AUTOVTOPU


 

Komentáře1

26. 06. 2021, 19:36:59
Jana Meliskova - odpovědět
Dobrý den, projela jsem zřejmě čerstvým adfaltem, nebylo to označené, v noci, mám auto tudíž od asfaltu, co se s tím dá dělat prosím, děkuji za odpověď Jana Meliskova

Pro základní funkce, příjemné nakupování, analytické účely a případně i pro reklamní účely využíváme soubory cookies.

Souhlasím
Nastavení